Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Druhá polovina 19. století, stříbro zlacené, hmotnost 7,27 g btto, ryzost 585/000, osazen pěti tyrkysy a říční perlou, rozměr 3,9 x 2,7 cm."